حک و برش چوب

آیا چوب در هنگام حکاکی لیزری دچار سوختگی می‌شود؟
بله، در واقع این فرایند از طریق تصعید مواد انجام می‌شود. آن چه باید بدانید این است که این فرایند در خیلی موارد برای ایجاد طرح های مختلف بر روی چوب مطلوب و ضروری به نظر می رسد. متمرکز بودن اشعه، انتخاب درست پارامترهای دستگاه لیزر، استفاده از عدسی های مناسب همگی بر روی کیفیت نهایی محصول تأثیرگذار خواهند بود.
آیا می‌توان هر نوع چوبی را با لیزر پردازش کرد؟
از آن جا که چوب یک ماده طبیعی می‌باشد، هنگام کار با لیزر باید پارامترهایی نظیر چگالی و وجود ماده ای مانند رزین را در نظر گرفت. همانطور که پیش تر اشاره شد، برش و حکاکی لیزری چوب های نرمی چون کاج و حنا نیاز به قدرت کمتری نسبت به چوب گردو، افرا و …  دارند.
 آیا حکاکی لیزری چوب همیشه تیره می‌شود؟
حکاکی لیزری قهوه‌ای رنگ به خوبی برای همگان آشناست. اما با ایجاد تنظیمات مناسب می‌توان بر روی چوب هایی که لاک الکلی دارند حک روشن ایجاد کرد. برای این منظور ما قدرت پایین و سرعت بالا را توصیه می نماییم.
چگونه می‌توان یک طرح منحصرا تیره بر روی چوب ایجاد کرد؟
با کم کردن فاصله تابش لیزر – حدود 0.5 تا 2 میلیمتر- نقطه تحت تأثیر لیزر بزرگتر شده و حکاکی تیره و با جزییات کمتر ایجاد خواهد شد.

کاربرد لیزر در صنعت چوب

 • حکاکی و برش لیزری نقوش و طرح های متنوع بر روی کابینت های چوبی
 • حکاکی انواع قاب عکس
 • برش و حکاکی انواع طرح ها بر روی در و دیوارهای چوبی
 • حک آرم و لوگوی شرکت های سازنده محصولات چوبی
 • ساخت انواع محصولات چوبی تزیینی
 • ساخت انواع هدایا و یادبودها

خدمات تخصصی حک لیزری نقش گذاران

مجموعه نقش گذاران، با بهره گیری از مجهزترین ماشین های حکاکی و برش لیزری توانسته است خدمات تخصصی پیرامون برش و حکاکی روی انواع چوب را فراهم آورد.

لازم به ذکر است دقت عملکرد حکاکی با لیزر به میزان 0.0001 میلیمتر افزایش یافته است.

برخی از نمونه کارهای حکاکی با لیزر

هزینه حکاکی لیزری روی چوب و سایر متریال ها با توجه به تعداد سفارش و طرح شما برآورد خواهد شد لذا پیشنهاد ما برای استعلام دقیق هزینه، برقراری تماس تلفنی یا تلگرامی با کارشناسان واحد فروش می باشد.

  مجموعه نقش گذاران، متخصص در امر طراحی و تولید انواع مارک، بج سینه، مدال و تندیس می باشد.از این رو شما عزیزان میتوانید سفارشات خود اعم از هدایای تبلیغاتی اختصاصی و همچنین موارد نام برده شده را به این مجموعه اعلام فرمایید تا با بهترین کیفیت انجام وظیفه گردد.
  آرزوی بهروزی برای شما عزیزان

  آدرس:

  رشت ، خیابان مطهری-جنب بانک قوامین-ساختمان بنان -طبقه دوم-نقش گذاران

  شماره تماس:

  01333331689

  ایمیل:

  info@naghshgozaran.ir

  سبد خرید